לרכישה Online

קולקציה חדשה ומרשימה של מותג הפרמיום מדיצ'י

חברת הברזים מדגל מבית פלסאון, משיקה בימים אלה, קולקציה גדולה ומרשימה של ברזים לחדרי אמבטיה ולמטבח, של המותג היוקרתי האיטלקי מדיצ'י.

הירידה לפרטים בכל הקשור לעיצוב פנים הבית, מובילה את מדגל לפתח סדרות יעודיות לפונקציות שונות.
העיצובים המרהיבים של הסדרות, עומדים בקנה אחד עם המגמות העיצוביות בעולם ומשלבים במקביל, רמה טכנולוגית מתקדמת, נגישות ונוחות שימוש. הקולקציה כוללת 3 סדרות בעצוב מוקפד תוך שימת לב לפרטים הקטנים ההופכים את הברז למרהיב בעיצובו ואיכותו.

הסדרות החדשות:
VERONA ,PARALLEL, ו- ANTIQUE.

סדרת VERONA

סדרה רחבה של פתרונות בעיצוב איטלקי מוקפד , לחלל האמבט והמטבח. פיות עדינות בעיצוב אלגנטי מעניקים לאמבטיה/ מקלחת מראה אלגנטי ונקי. מגוון הפתרונות מאפשר התאמה של הברז כמעט לכל כיור או פתרון של יציאת מים  מהקיר או מהמשטח, הברזים הם בגדלים ואורכים שונים של פיות העונים על הצורך הפונקציונלי במהלך התכנון.
המטבח שהוא לב הבית זוכה בסדרת Verona לתשומת לב מירבית ע"י מגוון רחב של פתרונות ועיצובים. ברזי מטבח pull-out, בהם המזלף נשלף בזוית 90 מעלות, ברזים pull-down בהם שליפת המזלף היא כלפי מטה, לתוך חלל הכיור. גולת הכותרת של הסדרה הוא הברז התעשייתי המעניק מראה של מטבח מקצועי במטבח הביתי. הברז מאופיין ע"י קפיץ מאסיבי המאפשר נגישות לקצוות הכיור ע"י משיכה קלה של המזלף. במטבח מודרני, לברז יש מקום דומיננטי במרכז המטבח. ברז 57819 ברז מטבח קפיצי מעניק למטבח מראה תעשייתי עם נוכחות מרשימה.

מחירים: החל מ-480 ₪, אינטרפוצים החל מ- 362 ₪ וברזי מחטבח מ-841 ₪ ועד 1,294 ₪. (המחירים אינם כוללם מע"מ)

 

סדרת PARELALL

סדרה מעוצבת בעלת קוים נקיים המתמזגים עם עיצוב חלל האמבטיה או המטבח. חללים מינימליסטיים מאופיינים בניקיון עיצובי היוצר משחקים מעוררי עניין בין גלוי לנסתר. ברזי parallel מעוצבים בקווים נקיים, יהוו פריט עיצובי מושך תשומת לב, כשיבלטו מהכיור באמבטיה או במטבח ויתנו טון מיוחד למראה הכולל המתקבל.

מחירים: החל מ- 455 ₪, אינטרפוץ החל מ- 302 ₪ וברזי מטבח החל מ- 690 ₪. (המחירים אינם כוללם מע"מ)

 

סדרת ANTIQUE

סדרה מעוצבת בסגנון עתיק בניחוח כפרי, רטרו, עם אפשרות ל-2 ידיות או ידית קרמית לבנה או ידית מתכת רגילה. האופי האוטנטי והאלמנטים הנוסטלגיים המהווים חלק ממאפייני הסגנון הכפרי, מציבים את הברזים בעלי הקו העיצובי העתיק, כבחירה מתאימה שתתמזג באופן הרמוני עם הסגנון ותדגיש אותו. הסדרה רחבה ומכילה מגוון סוגים של ברזים לחדרי אמבטיה ומטבח, מברזי פרח בגבהים ובעיצובים מרהיבים ומגוונים.

מחירים: החל מ- 978 ₪, אינטרפוצים החל מ- 505 ₪ וברזים יוקרתיים למטבח החל מ- 1,151 ₪. (המחירים אינם כוללים מע"מ)

חשוב לדעת!

מדגל יבואנית ברזי מדיצ'י  מעניקה ללקוחות הרוכשים את ברזי מדיצ'י, 10 שנות אחריות ושרות אמין ומסור .
מערך קשרי אדריכלים מנוהל במדגל ע"י הגברת ולדה עזרן שעומדת לרשות הלקוחות בקבלת מידע טכני, הדרכה, התאמה פונקציונלית ועוד
ניתן ליצור קשר במייל: [email protected]

את הקולקציה החדשה ניתן להשיג בחנויות קרמיקה המובחרות ברחבי הארץ

 

 

תוכן העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zפוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x