לרכישה Online

קצת עלינו

מדגל – ממובילות תחום הברזים בישראל החל משנת 1973. באוגוסט 2015 נרכשה ע"י חברת פלסאון ישראל. מעל 40 שנה של פעילות פיתוח ייצור ויבוא הופכות את מדגל להיות מובילה בתחום הברזים הן בעיצוב הן באיכות בטכנולוגיה ושירות.

התחדשות

לאורך השנים מדגל חרטה על דגלה את נושא הדינאמיות וההתחדשות ודואגת כל הזמן לעקוב אחר מגמות העיצוב והפתרונות בעולם ובישראל ולתת מענה עיצובי ופרקטי ללקוחות הישראלים.

פתרונות

מדגל מספקת פתרונות למגזר הפרטי: מדגל מאופיין כסטנדרט קבלנים בבניה רבוייה חדשה, לקוחות משפצים מצביעים ברגליים ונהנים מקולקציה רחבה ומגוון רחב של ברזי אמבט ומטבח.

פתרונות למגזר המוסדי ציבורי: משנות ה-90 מדגל מובילה התחום הברזים האלקטרוניים ומספר גדול של אתרים מוסדיים גדולים נהנים מברזים אלקטרוניים, מזרמים למשתנות ועוד פתרונות. בין הלקוחות ניתן למצוא את היכל מגדל מנורה, בית הספר לשוטרים בבית שמש, מוטורולה ועוד.

איכות ללא פשרות

במדגל מאמינים כי יש לתת ללקוח הסופי מוצר איכותי העומד בסטנדרטים גבוהים ולכן רוב הסדרות של מדגל מאושרות לסימון תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי – המשמעות היא עמידה בדרישות ספיקה, איכות מי שתייה, דרישות מכאניות ודרישות ציפוי מחמירות.

אחריות ושירות מעל ומעבר

שירות הלקוחות של מדגל ידוע ביעילותו ובמסירותו. מדגל היא החברה היחידה בענף הברזים בעלת 'אמנת שירות ללקוח' אותו היא מיישמת הלכה למעשה ומתחייבת לשירות, אמינות, עמידה בבדיקות מכון התקנים ושירות בבית הלקוח מ-3 שנים אחריות ועד 10 שנים (תלוי בדגם)

בכפוף להצגת תעודת אחריות תקפה הלקוח יהבה משירות טכנאי עד ביתו או בשליחת חלקי חילוף לאורך כל שנות האחריות. מדגל מפעילה מוקד טלפוני 24 שעות ביממה לטובת הלקוחות ומתחייבת עד 48 שעות להגיע ולפתור את התקלה.

במדגל אנו עושים הכל כדי שהלקוח יהיה מרוצה ומחיובים לספק את המוצר האיכותי ביותר, השירות המקצועי ביותר במחיר הגיוני ומשתלם והכל על מנת להבטיח ללקוח שימוש והנאה ממוצרי החברה לאורך שנים.

Medici by Madgal

מותג הפרימיום של מדגל. הושק בשנת 2003 ומאגד תחתיו קולקציה גדולה ומרשימה של מברזים תוצרת איטליה מהחברות האיטלקיות המובילות בתחום יצור ועיצוב הברזים בעולם. במדיצ'י מאמינים שעיצוב ברזים היא אומנות ומתייחסים לכל ברז כאל יצירה בפני עצמה. הפרטים הקטנים הם שהופכים את הברז למרהיב מעוצב ואיכותי. הברזים מיוצרים באיכות גבוהה ובטכנולוגיה מתקדמת.

חשוב לזכור! כאשר רוכשים את ברזי מדיצ'י עומדים לרשות הלקוחות : אחריות, שירות האמינות והמוניטין של חברת מדגל יבואנית ברזי מדיצ'י.

מהיום לחלומות יש מקום – מדגל ארונות אמבט!

זה היה רק טבעי ומתבקש, שלאחר מעל 40 שנות יצירה, חדשנות, עיצוב ואמינות בשוק הברזים בארץ נתפתח לתחומים חדשים.

בשנת 2019 נכנסה מדגל לתחום פעילות חדש – ארונות אמבט מעוצבים. החברה השיקה 9 סדרות של ארונות לחדרי אמבט, הכוללות למעלה מ-100 דגמים שונים, המוצעים במגוון רחב של מפרטים, חומרי גלם איכותיים, סגנונות עיצוב ומחירים.

אתם מוזמנים להתרשם ולהתרגש מקולקציית ארונות האמבט המעוצבים שלנו.

הצהרת נגישות

חברת מדגל פתרונות מתקדמים בע"מ נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח- 1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

להצהרת הנגישות המלאה- לחץ כאן

 

תוכן העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zפוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x