לרכישה Online

עד הפרט האחרון: קולקציית אביזרי אמבטיה לטאצ׳ המושלם

 

אביזרי אמבטיה נלווים אלו הפרטים הקטנים שבוחרים רק בסוף תהליך התכנון והעיצוב של החלל, אך מקבלים לא מעט משמעות. כך תיצרו הרמוניה אידיאלית בחדר הכי אינטימי בבית

בשעה טובה אתם כבר אחרי בחירת החיפויים והריצוף, הכלים הסניטריים, המשטחים והארונות. חדר האמבטיה בנוי ועוד רגע גם יהיה מוכן סוף סוף לשימוש. עכשיו הגיע שלב מהנה במיוחד – בחירת האביזרים הנלווים, אלו שיהפכו את חוויית השימוש באמבטיה נוחה, נעימה ופונקציונאלית. ומה לגבי העיצוב? סדרות גל וטל של מדגל מבית Plasson Indoor משלבות אסתטיקה עם איכות בקו המוצרים הנלווים לאמבטיה.

סדרת ״גל״: קולקציה מינימליסטית לאמבטיה

סדרת גל מציעה מספר אביזרים נלווים לאמבטיה בחמישה גימורים שונים: מתלה יחיד, מתלה טבעת, מתקן לנייר טואלט, מברשת לניקוי האסלה ומתלה מגבות. ניתן להתאים את הגוון של כל אחד מהפריטים לגוון הדומיננטי בחדר האמבטיה, כך שגם הפרטים הקטנים ישתלבו בהרמוניות במראה הכולל של החלל. נירוסטה מוברש, שחור מט, זהב מוברש, גאן מטאל או ניקל מבריק – לא חשוב באיזה גימור תבחרו, לגבי האיכות אתם יכולים להיות רגועים.

מוצרי סדרת גל תוכננו בקו מינימליסטי, לחובבי האסתטיקה הנקייה והמדויקת. כלל המוצרים בסדרה דקיקים, עשויים קווים מינימליסטיים ועדינים ומשתלבים נהדר במגוון רחב של חללים מעוצבים. הסדרה רלוונטית במיוחד לאנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים וכיצד הם מדמיינים את חלל האמבטיה שלהם.

סדרת ״טל״: מוצרים נלווים עם נוכחות דומיננטית

סדרת טל זו קולקציית מוצרים המתאימה לקו עיצובי בולט ודומיננטי, לאנשים שאוהבים נוכחות מורגשת בשטח. מוצרי הסדרה עבים יחסית ובעלי נוכחות חזקה ועוצמתית, יכולים להשתלב נהדר בסביבה שקטה או רועשת. אם בחרתם למשל ברז בעיצוב מאסיבי, סדרת גל תשתלב נהדר בנוף שלכם. באותה נשימה, הסדרה תהיה בחירה מעניינת גם עבור חללים נקיים ומינימליסטיים הזקוקים לנגיעה של עוצמה.
לרוב, נראה את מוצרי הסדרה מככבים בחדרי אמבטיה ושירותים של מבני ציבור ומשרדים, הודות לנוכחות הבולטת והיוקרתית שלהם. שילוב של אביזרים נלווים מסדרת טל מקפיץ את מראה החלל ומעניק לו מראה מעוצב וחדשני.

מוצרי אל-חלד עמידים לאורך זמן

כלל מוצרי הסדרות גל וטל תוכננו עם מחשבה תחילה על ההיבט הפונקציונאלי שלהם, בשביל לאפשר שימוש נוח ויעיל בחדר השירותים והאמבטיה. כדי לוודא את עמידות האביזרים לאורך זמן, בחרנו חומרים עמידים במיוחד עם גימור PVD ייחודי המגן על המוצרים מפני נזקי השימוש והמים. כלל המוצרים עשויים נירוסטה אל-חלד השומרת על מראה המוצר במשך שנים, מבלי לאבד מהברק והצבע שלהם. מוצרי הסדרה ניתנים לניקוי בקלות, עמידים בסביבה רטובה ושומרים על עמידות גבוהה אודות לגימור החדשני המגן עליהם גם מפני חומרים חזקים במיוחד.

״הצביעה בטכנולוגיית pvd מאפשרת מלבד העמידות גם אפשרות להתאים את הגוון ליתר הכלים הסניטריים באמבטיה, כך שכולם יתכתבו עם אותה שפה עיצובית. זה מאפשר לנו להציע גימורים מגוונים יותר והתאמה מדויקת יותר לצבע של הברז״, מסבירה ולדה עזרן, מנהלת פרויקטים במדגל.

 

הדובדבן שבקצפת: הטאצ׳ האחרון בעיצוב

 

בחירת המוצרים הנלווים לאמבטיה ולחדרי השירותים היא כאמור השלב האחרון בתהליך תכנון ועיצוב החלל. ״הרעיון הוא להתאים את המוצרים לסגנון של האמבטיה ולצבע הדומיננטי שנבחר. לרוב, אנשים יבחרו את המוצרים הנלווים לבית שלהם בתור הטאצ׳ האחרון בעיצוב. יש לבחירה גם משמעות פרקטית מאוד, כי בלי המוצרים הנלווים אין איפה להניח נייר טואלט או לתלות חלוק ומגבת. ההיבט העיצובי נכנס לתמונה כאשר לוקחים בחשבון את השילוב של המוצרים בשפה הכללית של החדר״, מרחיבה ולדה.

את הבחירה אילו מוצרים לשלב בחלל יעשו מעצבי הפנים או בעלי הדירות עצמם, כאשר האביזרים הנלווים הם חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון והעיצוב. ״לסדרות גל וטל יש סגנון עיצובי שונה וצורה שונה, אך מבחינה פונקציונאלית הם מספקים את אותם הפתרונות. כשמעצבים את החלל, יש לא מעט ניואנסים קטנים שצריך לקחת בחשבון. היום כבר בקושי בוחרים בניקל לחדר האמבטיה, יש מגוון רחב של צבעים שאפשר לבחור ממנו. בד״כ, נתאים את האביזרים הנלווים לצבע של הברז בשביל ליצור הרמוניה בחלל. אם בחרנו למשל ברזים מינימליסטיים, נלך על הסדרה היותר מינימליסטית של קווים קטנים ועדינים. בסופו של דבר, חשוב לזכור שהאביזרים הנלווים אלו הפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל״, היא מסכמת.

לצפייה בערכת הרחצה "טל" >> לחצו כאן

לצפייה בערכת הרחצה "גל" >> לחצו כאן

תוכן העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zפוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x