הבידה האלקטרוני – עכשיו גם בישראל

העניין עם בידה הוא כזה: בהתחלה, לא מבינים מה זה המכשיר המיותר הזה ולמה בכלל להשקיע בו כסף. אחרי השימוש, נופל האסימון לאסלה – מדובר בהמצאה שפשוט אי אפשר בלעדיה. הכירו את מושבי הבידה האלקטרוניים של 'פלסאון'

הימים הם ימים של חזרה לשגרה, רגע אחרי אחד המשברים הגדולים ביותר שידענו כאן. מבין הדברים הטובים שכנראה ניקח איתנו הלאה בעקבות השנה החולפת, שמירה על היגיינה מקסימאלית היא ללא ספק אחד מהם.

מודעות לניקיון הגוף וסביבת המחייה שלנו הפכה בין לילה להיות גורם מציל חיים. חומרי חיטוי התעופפו באוויר ובריכות של אלכוג'ל חיכו לנו ביבשה. האובססיה לניקיון השתלטה על כולנו, בין אם רצינו בכך ובין אם לא. ההבנה שהיגיינה אישית היא הכרחית לשמירה על אורח חיים בריא מחיידקים ונגיפים, חלחלה לכולנו וכנראה תלווה אותנו גם שנים קדימה. לטרנד הניקיון מצטרף הבידה, מכשיר אלקטרוני חדשני המתחבר בקלות למושב האסלה הסטנדרטי ומנקה ביעילות את האזורים האינטימיים שלנו לאחר השימוש בשירותים.

ישנן עדויות לקיומו של הבידה המקורי הראשון כבר לפני קרוב ל- 400 שנים, אשר הומצא לטובת שטיפת אברי המין ופי הטבעת. ככל שהתקדמו טכנולוגיות ההיגיינה, עבר המכשיר גלגולים רבים וכיום מדובר במכשיר אלקטרוני חכם במיוחד עם מגוון אפשרויות ניקיון בהתאמה אישית. קהל הצרכנים של המכשיר התרחב עם השנים, כאשר כיום מדובר במוצר צריכה בסיסי בכל בית שני מעבר לים. הישראלים לעומת זאת, מגלים את המכשיר בהדרגה ומדווחים על game changer בחדר האמבטיה.

מושבי הבידה האלקטרוניים של 'פלסאון'

חברת 'פלסאון' הישראלית מובילה את תחום הבידה בארץ והינה מהחלוצות שבחרו לייבא את המכשיר לישראל. את המגמה המתפתחת בחו"ל זיהו גם כאן, והחליטו לאפשר לכל בית ישראלי ליהנות מאיכות חיים יוצאת דופן ושמירה על היגיינה מקסימאלית.
לחברה שני סוגים של מושבי בידה אלקטרוניים חכמים המתלבשים על מושב האסלה הסטנדרטי הקיים בכל בית: בידה מסוג Clean Set, ובידה מסוג Multi Clean. שני המושבים האלקטרוניים הם מושב אסלה חכם, אליו מחובר גוף חימום היודע לחמם את המושב וכן לחמם את המים לטמפרטורה הרצויה. בסוף התהליך, יודע המכשיר להוציא אוויר חם לייבוש האזורים המוצנעים.
מושבי הבידה בעלי מספר סוגים של שטיפה, הכוללים שטיפה אינטימית לאישה, שטיפה אחורית, שטיפת טורבו המתאימה במיוחד לסובלים מבעיות עיכול ומעיים למיניהן ואפקט מסאז' המעניק תחושה נעימה ומפנקת בכל שימוש בשירותים. כדי לשמור על נוחות שימוש מקסימאלית, זוכר המכשיר את ההגדרות שהוכנסו אליו, כך שאין צורך לבצע התאמות שוב ושוב. מנגנון הבטיחות אחראי על כך שהטמפרטורות הן של המושב והן של מי הניקוי יישארו בטווח השומר על עור הגוף ומגן עליו מפני כוויות. מנגנון בטיחות נוסף אשר נועד לשמור בעיקר על ילדים, הוא סנסור חכם היודע להפעיל את המכשיר אך ורק כאשר הוא זיהה שהתיישבו על האסלה, כך שילדים הלוחצים על הכפתור לא יוכלו להפעיל את המכשיר באופן עצמאי וכן להימנע ממצב של התחממות המושב כאשר מכסה האסלה אינו סגור.

 

בידה MULTI CLEAN

 


המערכת החכמה מחממת את מושב האסלה תוך 30 שניות מרגע שמתיישבים עליה, בדיוק לטמפרטורה הרצויה שהוגדרה במכשיר מבעוד מועד. את פיית הניקוי אפשר לכוון בהתאם לצרכי השימוש והמערכת כאמור שומרת את ההגדרות האחרונות שבוצעו, בכדי לחסוך זמן ולאפשר חוויית שימוש מיטבית. בסוף השימוש בשירותים, יודעת הפיה לנקות את עצמה ובתוך שניות בודדות היא מוכנה ונקייה שוב לקראת השימוש הבא.

 

מושב בידה Clean Set

המושב החכם מגיע עם יחידת הפעלה קבועה הממוקמת בצדו הימני של המכשיר ומאפשרת שליטה בכל הפעולות בלחיצת כפתור אחת. כמו כן, ישנו דגם המגיע גם עם שלט ומאפשר תפעול של הבידה מרחוק, מותאם במיוחד לשימוש של קשישים ולבעלי מוגבלויות המסתייעים במטפל או מטפלת. השלט מאפשר שליטה מרחוק בכל הפונקציות ובכך מעניק למשתמשים במכשיר אינטימיות ונוחות מקסימאליים.
מושב הבידה Clean Set הנו בעל שטיפה הנעה קדימה ואחורה לאורך האזורים המוצנעים. המכשיר מאפשר שליטה מלאה בטמפרטורת המים, עוצמת הזרם, טמפרטורת אוויר הייבוש וטמפרטורת המושב. המוצר מתאים להתקנה על רוב האסלות הסטנדרטיות בהתקנה פשוטה וחד פעמית, עם חיבור לחשמל וחיבור למים.

 

מושב בידה Multi Clean 

מבין שלל המכשירים המוצעים בשוק, מדובר במוצר הדגל של החברה הנמכר למשפחות ישראליות רבות. בדומה למכשיר הקלין סט, גם בידה מסוג מולטי קלין בעל יחידת הפעלה צמודה למכשיר ואפשרות לדגם המגיע עם שלט לביצוע הפעולות מרחוק. השטיפה במכשיר זה הנה קבועה, כאשר זרם המים מתחיל לפעול רק לאחר הישיבה על האסלה.

סוגי השטיפה זהים לשני המכשירים ומאפשרים שטיפה אינטימית לאישה, שטיפת ישבן רגילה, שטיפת טורבו, ייבוש באוויר חם ואפקט מסאז' מפנק. המכשיר מתאים להתקנה על אסלה סטנדרטית ומצריך חיבור למים וחשמל בלבד.

 

 

 

 

נקי מחיידקים, נקי מאשמה – גם יעיל וגם אקולוגי

השימוש בבידה הוגדר על ידי רבים כמוצר משנה חיים, בעוד הם מחלקים את החיים לשניים – לפני השימוש במוצר ואחריו. לצד היתרונות הבריאותיים וההיגייניים של הבידה, הוא גם מסייע בשמירה על סביבה ירוקה יותר.
החיסכון האדיר בשימוש בנייר טואלט יוביל בהדרגה לצמצום הזיהום המצטבר בבורות הביוב ויוצר בעיות תברואתיות רבות. כמו כן, מאפשר המוצר צמצום משמעותי של צריכת מים, היות שתהליך הזרימה של הבידה חסכוני יותר מכמות המים המשמשת לשטיפת האזורים המוצנעים במקלחת.


מכשיר הבידה מאפשר יעילות ניקיון של 95%, גבוה פי כמה מיעילות הניקיון של נייר טואלט. לא חשוב איזה סוג מכשיר תבחרו, המעבר לשימוש בבידה יגביר את יעילות הניקיון ושמירה על היגיינת הגוף באזורים האינטימיים וכן יסייע בשמירה על קיימות ואיכות הסביבה.


לצפייה במכשירי הבידה של 'פלסאון' >> לחצו כאן

דלג לתוכן העמוד