פונקציונאליות השימוש בבידה שלנו

מושבי בידה הופכים להיות כיום פופולריים בבתים רבים בישראל. וזה לא מפתיע – מאחר ולשימוש קבוע בבידה, יש יתרונות רבים. כך, הבידה משמש לשטיפה וניקוי של חלק הגוף התחתון, הוא מסייע בשמירה על היגיינה אישית גבוהה ומונע הידבקות במחלות עור לא נעימות.

בידה לשירותים גם מפחית במידה ניכרת את השימוש בנייר טואלט ובכך מונע היווצרות של סתימות במערכת הביוב, מביא לצמצום ההוצאות הכספיות השוטפות שלכם ועוזר לשמור על הסביבה שלנו.

ולא פחות חשוב – הוא פשוט להפעלה, נוח ונעים לשימוש והופך את השהייה בשירותים לחוויה של ממש. אז עכשיו, אחרי שאתם מבינים למה חשוב להשתמש בבידה, כדאי שתכירו איזה סוגי בידה קיימים, מהן הפונקציות המיוחדות שיש לכל אחד מהסוגים ומהם ההבדלים העיקריים ביניהם.

בצורה זו, תוכלו לבחור מושב בידה איכותי, בטיחותי ומפנק, בקלות ובמהירות.

מושבי בידה אלקטרוניים

אצלנו בפלסאון, תוכלו למצוא מושב בידה אלקטרוני חכם, איכותי ומפנק ביותר, בשני דגמים: מושב בידהCleanset  או Multi Clean.

בשניהם מדובר על בידה לאסלה משוכלל, היגייני ובטיחותי, המגיע עם שלל פונקציות חשובות של ניקוי, ייבוש, חימום ועיסוי מפנק. כך למשל, זרם המים מופעל אוטומטית באמצעות חיישן דיגיטלי, רק לאחר שיושבים על המושב, שטיפת טורבו, ייבוש באוויר חם, כוונון טמפרטורת המים הרצויה ועוצמת המים, חימום המושב בשלוש דרגות שונות, אפקט מסאז' וכדומה.

שתדעו, בכל אחד ממושבי הבידה האלקטרוניים, אתם יכולים לבחור – בין מושב בידה לשירותים עם שלט או כזה שמגיע עם פאנל שליטה קבוע בצד. את שניהם ניתן להתקין על מרבית האסלות הסטנדרטיות ויש גם בידה לאסלה סמויה.

לכל מושבי הבידה האלקטרוניים באתר לחצו כאן

 

בידה אלקטרוני Cleanset 

בידה מתקדם ואיכותי לשמירה על ההיגיינה, ניתן לרכוש אותו עם שלט או עם יחידת שליטה קבועה (פאנל צדי), לבחירתכם. העיצוב של בידה לאסלה Cleanset הוא חדשני, נקי ומרשים.

הוא עשוי חומר פלסטי לבן, נעים למגע, הוא נוח לשימוש וקל להתקנה.

 

 

הפונקציות והמאפיינים העיקריים של בידה אלקטרוני Cleanset הם –  

 • מנגנון אבטחה מתקדם: זרם המים מתחיל לפעול באמצעות חיישן דיגיטלי רק לאחר שיושבים על מרכז המושב ואז גם מתחיל לפעול מאוורר שמנטרל ריחות. 
 • מערכת חכמה שעוזרת לחסוך בחשמל בעת השימוש בבידה, על ידי שליטה בטמפרטורת המים. 
 • פונקציה יעילה של ניקוי פי הצינור באופן אוטומטי לפני השימוש במושב ולאחר כל פעולה. 
 • מערכת שליטה מלאה חכמה: בלוח הבקרה קיימת אפשרות לכוונן את לחץ המים באופן אישי, כך שכל אדם קובע את עוצמת זרם המים לפי הנוחיות שלו. כמו כן, ניתן לשלוט על הטמפרטורה של המים החמים ושל המושב עצמו ולבחור לפי שלוש דרגות – טמפרטורה נמוכה, רגילה או גבוהה.

 

בידה Cleanset

 

בנוסף, אתם יכולים ליהנות ממגוון של פונקציות בריאותיות ומפנקות גם יחד, שמיועדות לכולם – נשים בהריון או אחרי לידה, גברים, ילדים, קשישים או נכים שסובלים ממוגבלות פיזית וכדומה.

זו יכולה להיות שטיפה אינטימית ונעימה לנשים או שטיפה רגילה של הישבן במים חמים. שימו לב, אפשר להוסיף לשטיפה פונקציה של רטט לרחצה מקיפה מלפנים לאחור או פונקציה של עיסוי – רחצה בקצב נמוך או גבוה, מה שיוצר אפקט של מסאז' מפנק. אתם יכולים לבחור אם הפונקציות האלה יפעלו באופן אוטומטי או לשנות אותן בצורה ידנית לפי הצורך.

השליטה המלאה על עוצמת הזרם וקצב הרחצה מסייעת במניעה של הופעת טחורים ודלקות ומקלה על מצבים של עצירויות. ניתן גם לבחור בשטיפת טורבו המשמשת לרחצת חוקן יסודית וייבוש של האזורים הנשטפים באוויר חם, במשך 3 דקות בטמפרטורה שאתם אוהבים. 

 

מושב בידה Multi Clean

מושב בידה Multi Clean הוא בידה אלקטרוני חכם, יעיל ומפנק, שעוזר לשמור על רמת היגיינה אישית גבוהה ועל הבריאות התקינה. את בידה Multi Clean ניתן לרכוש עם יחידת הפעלה קבועה או בדגם המגיע עם שלט רחוק.

התקנת המושב היא פשוטה למדי, יש לו מנגנון אבטחה והוא מתאים לרוב האסלות הרגילות. מושב הבידה מיוצר מחומר פלסטי שצבעו לבן והוא נעים למגע גוף.

לבידה יש מגוון רחב של פונקציות שימושיות שהופכות אותו למוצר בטיחותי, בריאותי ומהנה ביותר לשימוש קבוע. 

הפונקציות של מושב הבידה

 • שטיפה היגיינית נשית מפנקת: באמצעות לחיצה על פונקציה שנקראת Bidet/Massage אפשר ליהנות משטיפה המכוונת לאזורים האינטימיים בגוף האישה כאשר לחיצה נוספת על אותו כפתור תוסיף עיסוי מפנק באמצעות הזזת פיית צינור המים בתנועות קבועות לכיוון קדימה ואחורה. 
 • שטיפה אחורית ואפקט מסאז': התזת מים לכיוון הישבן והאחוריים והוספה של עיסוי נעים לקבלת חוויית רחצה מושלמת.
 • בחירת טמפרטורת המים: לכל אחת ואחד יש אפשרות לבחור את הטמפרטורה הרצויה והנעימה לו (נמוכה, בינונית, גבוהה) שמסומנות בנורות חיווי בצבעים שונים ויש אפשרות לכבות לגמרי את החימום. 
 • שליטה על לחץ המים: כוונון עצמת זרם המים בזמן פעולת השטיפה לפי שלוש רמות שונות – נמוכה, בינונית או גבוהה. 
 • ייבוש באוויר חם ובחירת הטמפרטורה הרצויה: הפעלת פונקציית המייבש וכוונן הטמפרטורה המועדפת או הפסקת את החימום באמצעות לחיצה על הפונקציה Dryer temp..
 • פונקציית שליטה על טמפרטורת מושב הבידה לפי ארבע דרגות – נמוכה, בינונית, גבוהה או כבויה. 
 • פונקציה מיוחדת לשימוש של ילדים: כוללת שטיפה אחורית ושטיפה בתנועה בעוצמה עדינה במשך 15 שניות כל אחת וייבוש באוויר חם במשך שתי דקות. 
 • שטיפת טורבו: שטיפה בעוצמה מוגברת שעוזרת גם לעשות צרכים.

 

 

מאפיינים נוספים חשובים של בידה Multi Clean – לחצן להורדת טמפרטורת מושב הבידה לחיסכון באנרגיה, מנגנון יעיל לסגירה איטית ושקטה כולל מנגנון קבוע המיועד לנטרול ריחות, שטיפה אוטומטית עצמית של הפייה לפני כל שטיפה ואחריה.  

מהם ההבדלים העיקריים בין מושבי הבידה האלקטרוניים שלנו? 

כדי שתוכלו לבחור בידה אלקטרוני של פלסאון שיענה על כל הדרישות והצרכים הספציפיים שלכם, חשוב שתדעו באיזה פרמטרים יש שוני בין שני הדגמים:

ארץ ייצור – בידה אלקטרוני Cleanset מיוצר בדרום קוריאה ואילו את מושב בידה Multi Clean מייצרים בסין. 

חיבור המים – בבידה דגם Cleanset חיבור המים הוא מצד שמאל, כשעומדים עם הפנים למושב. בידה לאסלה Multi Clean חיבור המים הוא מצד ימין, כאשר בשני הדגמים אורך צינורית המים הוא מטר אחד. 

סוג השטיפה – בבידה Cleanset השטיפה נעה קדימה ואחורה ואילו בבידה Multi Clean השטיפה היא קבועה, סטאטית.

הספק – ההספק החשמלי של מושב בידה מדגם Cleanset הוא 600-750w לעומת 1450w של בידה Multi Clean. כלומר, בידה Cleanset חסכוני יותר בצריכת החשמל. 

מידות מושב הבידה – לפני שאתם בוחרים את אחד ממושבי הבידה האלקטרוניים שלנו, שימו לב למידות של כל אחד מהם ותבדקו מראש שהן מתאימות בצורה טובה ונוחה לחלל החדר שברשותכם. אורכו של בידה Cleanset הוא 49.3 ס"מ, רוחבו 45.5 ס"מ וגובהו 18.5 ס"מ. מנגד, לבידהMulti Clean מידות מעט שונות וחשוב להתחשב בכך. האורך של מושב הבידה הוא 48 ס"מ, הרוחב 49.5 ס"מ והגובה 14.5 ס"מ. שימו לב- המידות הם באזורים הרחבים ביותר. לתרשמים מלא יש להיכנס לעמוד המוצרים

גמישות – בידה לשירותים Cleanset מאפשר לכם לשלוט בצורה יותר רחבה על הפונקציות והפעולות הקבועות שלו, לעומת בידה Multi Clean שם האפשרות לערוך שינויים בפעולות המוצר קטנה יותר. 

הבדלים נוספים בין מושבי הבידה תמצאו כאן.

 

לכל מושבי הבידה האלקטרוניים באתר לחצו כאן

דלג לתוכן העמוד