יתרונות הבידה לאסלה

יתרונות הבידה

מושב בידה הוא מוצר היגייני ומפנק ביותר, המשמש לניקוי יסודי ועדין של הגוף התחתון, עוזר לשמור על הבריאות ומשפר משמעותית את איכות החיים. המושב מתאים לכל מי שרוצה לשמור על היגיינה ללא שימוש בנייר טואלט או אנשים סיעודיים שמתקשים באותם פעולות באופן עצמאי.

את הבידה מתקינים בקלות ובמהירות על רוב האסלות הסטנדרטיות (גם על אסלות תלויות).

 

מהם יתרונות הבידה לאסלה?

 

1. שמירה על רמת היגיינה אישית גבוהה  

שימוש יומיומי במושב מאפשר ניקיון מירבי ומקל על בעיות רפואיות כגון טחורים, פיסורות, עצירויות, גירודים ורגישויות שונות של העור. 

 

2. שמירה על היגיינה לאוכלוסיות שקשה להם לתפקד

אנשים מבוגרים, נשים בהיריון או אנשים שמתקשים בפעולות אלו יכולים בקלות לשמור על היגיינה גם ללא שימוש בנייר טואלט. למושבי הבידה שלנו יש גם אופציה למושב עם שלט אשר מאפשר למטפל/ת להיות מחוץ לחלל השירותים ולשלוט בפונקציות השטיפה גם מרחוק וכך לתת לאותו אדם פרטיות בזמן שהוא יושב על האסלה.

 

3. פינוקים, פינוקים, פינוקים

מעבר לשטיפה האחורית, כל מושבי הבידה האלקטרוניים שלנו כוללים גם שטיפה אינטימית לאישה, חימום מושב וייבוש באוויר חם להשלמת השימוש והחוויה.

 

4. שליטה מלאה בפונקציות 

טמפרטורת המים, עצמת זרם המים, טמפרטורת אויר הייבוש וטמפרטורת המושב (המושב זוכר את ההגדרה האחרונה כך שאין צורך כל פעם להגדיר מחדש).

 

5. מנגנון אבטחה

רק כאשר יושבים על המושב אפשר להפעיל את הפונקציות ואת זרם המים. מנגנון ההגנה פועל כך שלא יקרה מצב שבו המנגנון עובד ללא צורך. 

 

על מנת לקבל מידע ופרטים נוספים לגבי ההבדלים בין מושבי הבידה של פלסאון אנא לחצו כאן

 

אנו מזמינים אתכם לרכוש כעת מושב בידה איכותי, יעיל וחדשני מבית פלסאון, ולהתחיל ליהנות בכל יום, מחוויית שימוש נוחה, בריאה ומפנקת ביותר. 

למעבר למושבי הבידה באתר פלסאון לחצו כאן

דלג לתוכן העמוד