איך מחממים את חדר האמבטיה?

חימום חדר האמבט 

חימום אפקטיבי ונכון של חדר האמבט שלכם הוא דבר שכדאי להקפיד עליו תמיד, ובמיוחד עכשיו – בחודשי החורף, כשהטמפרטורות נמוכות וקר יותר. חשוב שתדעו, כדי לחמם את חדר האמבט מומלץ להשתמש במוצרים ייעודיים שמתאימים לתנאים המיוחדים ששוררים בחדר. בדרך כלל זה חלל קטן יחסית שיש בו לחות ורטיבות. כמו כן, כדאי להתחשב בכך שחדר האמבטיה צריך להיות מחומם היטב ובצורה נפרדת משאר חלקי הבית. 

כפי שתראו מיד, יש היום בשוק פתרונות שונים לחימום של חדר האמבט, הנבדלים זה מזה מבחינת האפקטיביות, החדשנות, העיצוב והאסתטיקה, המחיר, רמת הבטיחות, צריכת החשמל, נוחות השימוש, התחזוקה השוטפת וכדומה. כך למשל, מחמם מגבות, חימום תת רצפתי, תנור ספירלות תלוי על הקיר, מפזר חום, רדיאטור ועוד. כאשר המטרה של כולם היא אחת – לאפשר לכם ליהנות בכל יום ממקלחת חמה, נעימה ומפנקת. 

מחמם מגבות 

אם לא יצא לכם עדיין לשמוע או להתנסות בשימוש במחמם מגבות חשמלי, זה בדיוק הזמן שלכם להכיר אותו. שכן, מחמם מגבות הוא הפתרון האולטימטיבי – הוא יעיל, חסכוני, בטוח ופשוט לשימוש ומתאים לחדר אמבטיה גדול או קטן. ולא רק זה, הוא מחמם את חדר האמבטיה וגם את המגבות עצמן. כך שאתם נהנים מחוויית רחצה מפנקת בחדר חם עם מגבות יבשות ונעימות.

כדאי שתדעו, לשימוש במחמם מגבות יש יתרונות רבים: זה מוצר מעוצב עשוי מתכת, שמשתלב בצורה יפה בחדר האמבט ושומר על האסתטיקה שלו.

המכשיר בטיחותי ומיועד לשימוש ביתי, הוא אינו מייבש את החדר כמו פתרונות חימום אחרים אלא מחמם היטב את החלל ואת המגבות שתלויות עליו. כשאתם בוחרים בפתרון של מחמם מגבות אתם גם לא צריכים לדאוג לגבי חשבון החשמל שתקבלו בסוף החודש. שכן, מדובר במוצר שצריכת החשמל שלו נמוכה יחסית. 

 

מחמם מגבות

אצלנו בפלסאון, תוכלו לרכוש מחמם מגבות איכותי ויעיל משני דגמים עיקריים – מחמם מגבות עם מדף Flam עשוי נירוסטה או מחמם מגבות ישר Warmer מצופה ניקל. שני הדגמים כוללים מפסק הפעלה, אותו יש לחבר לנקודת חשמל.

מחממי המגבות של פלסאון הם פתרון פרקטי, נוח ומשתלם ביותר לחימום חדר האמבט. העיצוב שלהם מרשים, הם איכותיים, מהירים, בטוחים לשימוש וקל לנקות אותם באופן שוטף. מחמם מגבות דגם Flam מגיע עם מדף עליון, צבעו נירוסטה מבריק והספק החשמל שלו הוא 100W.

הצורה של מחמם מגבות Warmer היא ישרה, גובהו 80 ס"מ, הוא מצופה ניקל מבריק וההספק שלו הוא .80W מומלץ לבדוק מראש את המידות הספציפיות של כל אחד מהדגמים ולוודא שהוא מתאים לחלל חדר האמבטיה שלכם וכן שיש נקודת חשמל קרובה. 

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי זו מערכת מרכזית שמחממת את רצפת חדר האמבט ואת כל החלל באופן אחיד ובצורה עדינה. כיום קיימים שני סוגים עיקריים של חימום תת רצפתי – מערכת הפועלת באמצעות גופי חימום חשמליים או כזו שמבוססת על צינורות של מים חמים, לכל אחת מהם יתרונות וחסרונות.

באופן כללי ניתן לומר שמדובר במערכת מתקדמת מבחינה טכנולוגית, יעילה, נוחה לשימוש ואסתטית, המותקנת מתחת לריצוף ולא בולטת לעין. עם זאת, חימום תת רצפתי נחשב לפתרון חימום מאוד יקר שחייבים לתכנן מראש כי אי אפשר להתקין אותו לאחר שהבית כבר נבנה. 

תנורי חשמל ומפזרי חום  

פתרונות החימום הישנים יותר והמוכרים לכולם, הם תנורי ספירלות חשמליים שתולים על הקיר בחדר האמבטיה או מפזרי חום למיניהם. מדובר על פתרון חימום פשוט, זמין ונוח לשימוש שעובד על חשמל ומחמם באופן נקודתי שטח מסוים אך לא את חלל החדר כולו.

מאחר וחדר האמבט הוא מקום רטוב ולח, השימוש במוצרים אלה עלול להיות מסוכן מבחינת בטיחותית וצריך להיות כמה שיותר זהירים. חימום חדר האמבטיה באמצעות תנור ספירלה חשמלי, מאפשר לחמם שטח מסוים בחדר האמבטיה בצורה טובה ומהירה, ההתקנה שלו היא פשוטה ואתם יכולים לשלוט על עוצמת החום הרצויה לכם על ידי כיבוי סלילי החשמל.

אך קחו בחשבון שצריכת החשמל בדרך כלל גבוהה, הם מתבלים מהר ולא מותקן בהם תרמוסטט. מפזר חום הוא פתרון חימום מהיר ונגיש שאפשר לנייד בקלות, אך הוא מחמם שטח קטן ונוטה לייבש את האוויר. 

 

דלג לתוכן העמוד