לרכישה Online

עוצמתיות, איכותיות ועל זמניות: הכירו את יעל ונועה, ערכות הרחצה של מדגל

 

סט הרחצה המשולב כולל שלושה או חמישה חלקים ונותן מענה כפול בחדר האמבטיה. אסתטיקה ופונקציונאליות נפגשות בחלל הכי אינטימי בבית והתוצאה מדויקת במיוחד

תכנון ועיצוב חדר רחצה מצריך איזון מיוחד בין הצרכים הפונקציונאליים של החלל לבין התאמה שלו לעיצוב הכולל של הבית. מצד אחד, נרצה לשלב את הכלים הסניטריים הטובים והאיכותיים ביותר, כאלו שיתנו מענה במשך שנים וישמרו על יציבות לאורך זמן. מהצד השני, נרצה שהבחירות שלנו ישתלבו בצורה הרמונית גם עם יתר החללים בבית, לקבלת מראה מעוצב ומזמין.

ערכות הרחצה של מדגל ״יעל״ ו״נועה״ הן סט מוצרים למקלחת ולאמבטיה הכוללות שלושה או חמישה חלקים. במקום להתרוצץ אחר איסוף הפריטים, איגדנו עבורכם את המוצרים החיוניים במגוון גימורים לבחירה.

ערכת רחצה למקלחת ״יעל״

הערכה המורחבת לחדר המקלחת והאמבטיה כוללת חמישה מוצרים: זרוע, ראש מקלחת, נקודת מים עם מתלה, צינור ומזלף. חבילה אחת הכוללת את כל הפריטים בעיצוב תואם, למראה אחיד ואסתטי של החלל. יתרון משמעותי נוסף הוא התאמה מלאה של הגוון של הסט גם לגוון של האינטרפוץ (מנגנון המחבר בין הידית לצנרת), מה שמוסיף לניקיון והאחידות של העיצוב.

ערכת יעל יכולה להתחבר לשני אינטפורצים קטנים של 3 דרך, כלומר בעלי שלוש יציאות לצנרת, כך שכל ידית במקלחת מפעילה גוף אחר: את ראש המקלחת ואת נקודת המים עם המזלף. אפשרות נוספת היא התקנה של אינטרפוץ אחד 4 דרך, כאשר במקרה הזה ברירת המחדל תהיה המזלף ובשינוי מצב הידית הפעלה של ראש המקלחת.

ערכת רחצה למקלחת ״נועה״

ערכה מצומצמת לחדר המקלחת והאמבטיה הכוללת שלושה מוצרים: נקודת מים, צינור ומזלף. הסט מתאים לאינטרפוץ 3 דרך בלבד ויכול להשתלב כמוצר משלים באמבטיה או כמערכת יחידה במקלחון, במידה ומעוניינים רק במזלף. גם כאן מדובר בסט תואם של מוצרים בגוון אחיד, לגימור נקי ואסתטי של חדר הרחצה.

הדור הבא של חדרי האמבטיה

במקלחונים וחדרי אמבטיה ישנים יחסית, אנחנו נמצא סוללת אמבטיה מהדור הישן, כזו שנכנסת לקיר ומשנה את זרם המים מהפיה למזלף באמצעות בורר. בבנייה החדשה אנחנו נראה קווים מיניאטוריים ונקיים יותר, המשתלבים באלגנטיות בחלל.
הסטים יעל ונועה מעניקים נוחות מקסימאלית במהלך השימוש, מבלי לפגוע באיכות והנראות. לא פלא אם כך שיותר ויותר קבלנים של פרויקטים בבניה רוויה בוחרים בהם. היתרון הבולט ביותר של המוצרים הוא העמידות שלהם לשימוש אינטנסיבי עם מים, הודות לנירוסטה ׳אל-חלד׳ איכותית ברמה גבוהה במיוחד. בנוסף, כלל המוצרים נצבעו בטכניקת PVD החדשנית, היוצרת גימור אחיד ומגנה על המוצר מפני נזקי הזמן ושימוש בחומרי ניקוי.

חמישה גוונים של איכות

ערכות הרחצה יעל ונועה מגיעות בחמישה גוונים שונים לבחירה, להתאמה מדויקת עבור כל סגנון עיצובי שתבחרו. הגוונים כאמור תואמים התאמה מלאה לאינטרפוצים ומאפשרים רמת גימור גבוהה במראה אחיד, נקי ומוקפד במיוחד.
העיצוב החדשני, יחד עם טכנולוגיית הצביעה המתקדמת, מעניקים למוצרים איכות יוצאת דופן בחדר האמבטיה, כזו הנראית למרחקים ונשמרת לאורך זמן. צוות המכירות שלנו זמין עבור קבלנים ולקוחות פרטיים כדי לייעץ ולסייע בהתאמה של המוצרים לחלל המקלחת והאמבטיה.

לא חשוב איזה גוון תבחרו, אם תחליטו ללכת על יעל או על נועה – על האיכות, אנחנו מתחייבים.

לפרטים נוספים וצפייה בערכת הרחצה "יעל" >> לחצו כאן

לפרטים נוספים וצפייה בערכת הרחצה "נועה" >> לחצו כאן

תוכן העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zפוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x