לרכישה Online

ברזים בגימורי P.V.D חדשים במדגל

עיצוב וטכנולוגיה נפגשים בחלל הבית: הכירו את קולקציית הברזים המעוצבת, בעלת מראה יוקרתי ואקסקלוסיבי  

טכנולוגיית PVD, או בשמה העממי טכנולוגיית ציפוי בוואקום, היא השחקנית החדשה של המטבח הישראלי בשנים האחרונות – ובצדק. עם עיצוב מתקדם וגימור מרהיב שיחזיק לאורך שנים, הברז החדש שלכם יהפוך לתכשיט של המטבח

 

פריצת הדרך המשמעותית של טכנולוגיית PVD היא ללא ספק מענה לבעיה הכי שחוקה במטבח ובחדרי האמבטיה – שחיקה של הברז. ברז שרוט, שחוק ומלא בקורוזיה יכול להרוס את האסתטיקה של כל חלל מעוצב, יפה ככל שיהיה. בזכות הטכנולוגיה החדשנית שהופכת את הציפוי לחלק בלתי נפרד מהברז, נמצא סוף סוף הפתרון לצרה וניתן כעת להשיג עמידות מלאה נגד מפגעי הזמן ונזקי המים.

 

משדרגים את חלל המטבח וחדר האמבטיה

פרט להיותו אחד הכלים הסניטריים החשובים ביותר בכל חדר אמבטיה או מטבח, הברז הוא גם אלמנט עיצובי משמעותי המקבל הרבה מאוד פוקוס בתהליך העיצוב. לאורך השנים יצרניות הברזים הכירו בחשיבות האסתטית שיש לו, שאינה נופלת מזו הפונקציונאלית. משאבים רבים הושקעו בפיתוחים טכנולוגיים חדשניים, כאלו שיאפשרו לחבר אחת ולתמיד בין פרקטיקה לאסתטיקה.

טכנולוגיית PVD – Physical Vapor Deposition מבקשת לממש את החזון הזה, ומערבת שילוב בין גזים שונים בתוך ואקום, כך שחלקיקי מתכת קטנטנים נורים בעוצמה על החלק שרוצים לצפות. התוצאה: גוף הברז והגימור שלו הופכים למקשה אחת מרהיבה ביופיה. הטכנולוגיה פותחה ע"י נאס"א עבור תוכניות חלל עתידיות, כאשר הערך המוסף של הפיתוח הוא ייצור מוצר בעל עמידות ארוכה ואיכות גבוהה, המעניקים לו יחד גם ערך אקולוגי אדיר.

 

יתרונות טכנולוגיית PVD

לטכנולוגיית PVD מספר יתרונות בולטים, ההופכים את הברז לפופולארי כל כך בקרב מעצבות ומעצבי פנים. יתרון העל של המוצר הוא ללא ספק העמידות הגבוהה שלו מפני נזקי המים הנגרמים בעקבות השימוש היומיומי בברז. כאשר מתכת פוגשת מים, מתרחשת קורוזיה – תהליך כימי הרסני הנגרם כתוצאה מחשיפה לסביבה חומצית או מגע בחומר אחר. הסימן הבולט ביותר של קורוזיה זו החלודה שכולנו מכירים, כאשר בחדרי האמבטיה אנחנו נפגוש ברוב המקרים גם אבנית, הנוצרת כתוצאה משאריות מי פה, משחת שיניים וחומרי ניקוי אחרים. יחד, מתקבלת על הברז תוצאה מאוד לא אסתטית למראה, הפוגעת בנראות שלו ובמראה הכללי של החלל כולו. ברזי ה- PVD נותנים מענה ייחודי לקורוזיה ומוגנים מפניה הודות לציפוי הייחודי שלהם. כל שעליכם לעשות הוא לשמור על הוראות הניקוי של היצרן ולהימנע משימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים.

ברז מעוצב בחמישה גוונים לבחירה

חברת הברזים מדגל מבית פלסאון משווקת קולקציה חדשה של ברזי PVD בחמישה גימורים שונים: זהב מוברש, גולד רוז, גולד רוז מוברש, בראש ניקל וגאן מטאל. עבור כל חלל שתרצו לעצב, תוכלו לבחור את הגוון הרצוי, כזה שישתלב בהרמוניה הכללית של חדר האמבטיה או המטבח. הברזים כאמור עמידים בפני שריטות ושחיקה וישמרו על מראה אחיד במשך שנים, מבלי לאבד מהברק והיופי שלהם.

זו לא האיכות הגבוהה וזה לא העיצוב החדשני ויוצא הדופן – זה השילוב ביניהם שהופך את ברזי ה- PVD למוצר אטרקטיבי במיוחד הצובר נוכחות במאות משקי בית בישראל. יציבות ואמינות לאורך שנים הן ללא ספק תכונות ששווה להשקיע בהן, כי ההשקעה כאמור – משתלמת.

כשאתם בוחרים במדגל, אתם בוחרים בבית של איכות ומקצוענות. סדרת גימורי ה- PVD בעלת שבע שנות אחריות בהתאם לתעודת האחריות של החברה, כך שיש לכם למי לפנות במידת הצורך. מדגל מתגאה במערך השירות יוצא הדופן שהיא מעניקה ללקוחותיה, עם התחייבות מלאה על תוצר אמין ואיכותי.

 

מתקדמים לסדרת הברזים המעוצבת ומשדרגים את שני החללים הכי חשובים בבית!

לקולקציית ברזי PVD >> לחצ כאן

תוכן העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zפוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x