לרכישה Online

אינטרפוץ אוניברסלי מציע פתרון ייחודי לחדרי רחצה ואמבטיה

הקבלנים לא זוכרים איך נראו החיים לפניו והלקוחות הפרטיים נהנים מגמישות יוצאת דופן בתכנון בית החלומות שלהם: אינטרפוץ אוניברסלי מציע סטנדרטים חדשים של אסתטיקה

״אנחנו רואים שהשוק רוצה יותר ויותר מגוון של צבעים ופתרונות בתכנון ועיצוב חדרי רחצה ואמבטיה״, מספר מורן שמיר, מנהל המכירות של פלסאון Indoor המשווקת מגוון מוצרים לבית ולמקלחת. ״היתרון של אינטרפוץ אוניברסלי עבור קבלנים ולקוחות פרטיים הוא שאין עיכוב בבנייה בזמן שהלקוח בוחר את המוצר עצמו. הקבלן יכול להתקדם בבניה ובשעת הצורך אפשר להתאים מספר מאוד גדול של מוצרים גם ברמת הסדרה וגם ברמת הצבע״.

מה זה אינטרפוץ?

ברז האינטרפוץ (תרגום משובש של המילה הגרמנית Unterputz, אוּנטֶרְפּוּץ, "מתחת לציפוי"), הוא כינוי לאותו מנגנון המותקן בקיר המקלחת או בתוך האמבטיה ומחבר בין הידית החיצונית לצנרת. את השימוש בו כולנו מכירים: כשהידית קרובה לקיר אין זרימה של מים, כשהיא מורמת למעלה נפתח הזרם ושינוי הכיוון לימין או לשמאל ישפיע על טמפרטורת המים.
בשוק קיימים מגוון סוגים של אינטרפוצים, הנבדלים האחד מהשני במספר היציאות שלהם לצנרת. שני אינטרפוצים פופולאריים הם אינטרפוץ 3 דרך (3way) הכולל שני פתחים עבור מים קרים ומים חמים ויציאת מים אחת, ואינטרפוץ 4 דרך (4way) בעל שני פתחים בצנרת, המובילים מים אל שתי נקודות יציאה שונות, לרוב אחת תשמש למזלף והשניה לברז התחתי. עבור יציאות מים פחות סטנדרטיות, כמו במפלי מים למשל, ישנם גם אינטרפוצים 5 ו-6 דרך.

היתרונות של אינטרפוץ אוניברסלי

אינטרפוץ אוניברסלי מאפשר גמישות חדשה בעיצוב ותכנון חדרי רחצה ואמבטיה, מהסיבה הפשוטה שניתן להרכיב עליו מגוון רחב של סדרות מוצרים. ״המוצר מאוד נפוץ בתחום הבניה הרוויה וקבלנים מאוד אוהבים את הרעיון הזה. זה חוסך המתנה לבחירה של הדייר וכבר לא צריך להמתין למכירה של הדירה בשביל להתקדם בבניה. לפעמים הדיירים לא יודעים מה הם רוצים, מה שעיכב בעבר את תהליך הבנייה והיום כבר לא מהווה פקטור כי אפשר לבחור מוצרים ממש ברגע האחרון״, מסביר מורן.
מרגע שהמנגנון האוניברסלי מותקן בתוך הקיר, נפתח בפני הדיירים מגוון ענק של אפשרויות ופתרונות עיצוביים בחדר האמבטיה. ״יתרון נוסף של מנגנון אוניברסלי הוא שאם רוצים בעתיד להחליף סדרה או צבע של המוצרים, אפשר לרכוש כיסוי מתאים מתוך מגוון גדול של כיסויים, מבלי לפרק את האינטרפוץ מהקיר״, הוא מרחיב. ההתקנה של אינטפוץ אוניברסלי היא פשוטה ונקייה, כאשר היא חוסכת זמן, התעסקות וכסף ובכך מעניקה לרוכשים יתרון כלכלי משמעותי ויתרון נוסף של נוחות.

דור העתיד של עיצוב חדרי אמבטיה ומקלחת

אינטרפוץ אוניברסלי הוא ללא ספק יריית הפתיחה של חידושים טכנולוגיים פורצי דרך בתחום של עיצוב הבית. המגמה המסתמנת היא יישור קו עם הצורך של קבלנים ובעלי הדירות לגמישות תכנונית, כזו שמתאימה לקצב החיים החדש ולסטנדרטים הנמצאים במגמת עלייה.
״לאט לאט השוק יעבור רק לאינטרפוצים אוניברסליים, כבר לא יהיה מקום לרגילים. עבור מי שמתכנן היום בית חדש, ההמלצה שלנו היא להקדים את המגמה כבר עכשיו. העולם מחפש פתרונות יותר נגישים, קלים וזמינים והטכנולוגיה מצליחה לתמוך בזה. אנחנו פה עם צוות ייעוץ ומכירות מקצועי ומיומן, בשביל להציע לקבלנים ולדיירים את  הפתרונות החדשניים ביותר בתחום ולספק להם מוצרים איכותיים שילוו אותם ללא תקלות במשך שנים רבות״, מסכם מורן.
אינטרפוץ אוניברסלי מתאים כאמור למגוון סגנונות עיצוב ונותן מענה אלגנטי לחדר מעוצב, נקי ומינימליסטי הודות לטכנולוגיה הייחודית שנעלמת בקיר. את הסט עצמו המותקן בתוך הקיר לא תצטרכו להחליף יותר, ותהיה לכם האפשרות לרענן את העיצוב בכל שלב שתבחרו. בין אם תרצו לשפץ את הבית או אם יתחשק לכם לרענן ולהתחדש, כל שתצטרכו לעשות זה לבחור את הצבע החדש המועדף עליכם.
השינוי פורץ הדרך באופן ההתקנה של אינטרפוץ אוניברסלי הוא הסיבה לפופולאריות הרחבה שלו, הצוברת תאוצה במרבית חדרי האמבטיה בפרויקטים מסביב לעולם. המוצר אמין, בטוח ועמיד לאורך זמןף מה שהופך אותו לבחירה אטרקטיבית ומתבקשת.

לצפייה בקטלוג PVD של פלסאון >> לחצו כאן
תוכן העמוד, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zפוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x